Maszyna do szycia owerlok S14-78 Singer - Lidl

 • teleskopowy prowadnik nitki
 • regulatory naprężenia nitek w różnych kolorach
 • wbudowane oświetlenie LED
 • prosta regulacja długości ściegu
 • z trybem ramienia swobodnego
 • szybkość szycia: 1300 ob./min
 • ilość nici: 4
 • regulacja długości ściegu: 1-4 mm
 • regulacja szerokości ściegu: 2,3-7 mm
 • akcesoria: pęseta, konwertor, śrubokręt, komplet igieł
AZ 12 RODZAJÓW ŚCIEGU, M.IN.:
 • trójnitkowy ścieg owerlokowy
 • dwunitkowy ścieg owerlokowy, obrębiający
 • dwunitkowy ścieg obrębiający
 • trójnitkowy płaski ścieg dekoracyjny
 • trójnitkowy ścieg brzegowy, rolowany
 • 4-nitkowy elastyczny ze ściegiem zabezpieczającym
 • Maszyna do szycia owerlok S14-78 Singer - Lidl

11 komentarzy:

 1. Maszynę kupiłem wczoraj (od 10 lat jestem posiadaczem i użytkownikiem zwykły maszyny do szycia marki Husqvarna, ale zobaczyłem ofertę i... postanowiłem rozszerzyć swoje możliwości), kupiłem i od razu zabrałem się za testy, sprawdzanie jak działa, czy sobie poradzę i w ogóle. Pierwsze wrażenie... bardzo dobre; maszyna bardzo dobrze się prezentuje, jest dopracowana, solidna, posiada cudownie dopracowaną i elegancko wydaną instrukcje. Z uruchomieniem miałem pewne kłopoty, ale z własnej winy... i tu zwrócę uwagę ewentualnym nabywcom... poprowadziłem nici i mimo cudownie zobrazowanej instrukcji nitki górnego i dolnego chwytacza nachodziły na siebie nie tak jak powinny... zanim się zorientowałem miałem kilka falstartów. Odkryłem błąd (bądźcie bardzo uważni!) i maszyna ruszyła!... Dla mnie poezja! Jak mówię, mam 10-letnie doświadczenie z niezłą skądinąd Husqvarną. W szycie wariantywne bawiłem się kilka godzin i powiem, że robić coś na tym sprzęcie to prawdziwa przyjemność. Polecam. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy14:31

   Witam A czy ten model posiada odlaczany nóż (blokadę noża)?

   Usuń
 2. Anonimowy22:33

  Witam, czy ten model posiada odłączany nóż ( blokadę noża )?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, nóż można wyłączyć. Opcji jest naprawdę dużo; nie sprawdzałem tego, ale myślę że można ściągnąć z netu instrukcje i tam posprawdzać co można a czego nie. Są też świetne filmiki na YouTube z demonstracją możliwości maszyny, ja już przeleciałem wszystkie, wszystkie warianty posprawdzałem i wciąż jestem zachwycony. :)

   Usuń
 3. Faktycznie maszyna super. Jak mój przedmówca wcześniej byłam posiadaczką zwykłej maszyny łucznika i mimo iż miał on ściegi overlockowe, to zawsze brakowało mi bardziej profesjonalnie wyglądającego wykończenia moich prac. Dodatkowo szycie dzianin było problematyczne i zajmowało sporo czasu. Teraz to pestka i przyjemność. Fakt maszyna jest dosyć głośna i nie posiada pojemnika na ścinki, ale jako pierwszy overlock jest wystarczający. Nawlekanie nie jest takim problemem jak myślałam. Fabrycznie jest nawleczona, więc wystarczy dowiązać sobie swoje szpulki i przeciągnąć nić. Jedyne co, to trzeba uważać na szpilki pozostawione w materiale bo można wystrzępić nóż.
  Podsumowując dla początkujących super, do dzianin super i gwarantuje ładne wykończenie. Do tego cena zachęcająca jak na taki sprzęt. Brawo Lidl!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy20:31

  czy ktoś orientuje się jaka jest różnica pomiędzy ostatnio sprzedawanym przez Lidla s14-78 a poprzednio sprzedawanym 14SH754 ? czy ktoś testował obydwa overlocki ? 14SH754 podobno posiada regulację docisku stopki do materiału, dyferencjał, odłączanie górnego noża, automatyczny nawlekacz dolnego chwytacza, elektroniczną kontrolę prędkości. Czy overlock s14-78 również posiada powyższe opcje? czy ktoś widział jakieś porównanie dwóch overloków ? czy s14-78 bez problemu zszywa bardzo cienkie materiały (typu batyst) jak i grubsze filc ? czy ktoś już testował overlock na różnego typu materiałach ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy00:47

  fajna maszyna nieco głośna ale szyje ładne równe ściegi dobra dla początkujących gdyż jest prosta w obsłudze

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy00:48

  fajna maszyna nieco głośna ale szyje ładne równe ściegi dobra dla początkujących gdyż jest prosta w obsłudze

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy00:50

  fajna maszyna dobra dla początkujących proste nawlekanie nici

  OdpowiedzUsuń

Poniżej możesz zadawać pytania oraz dodać komentarz co myślisz o tym produkcie a także udzielać odpowiedzi innym osobom. Napisz też w jakiej cenie udało ci się kupić.